ABET LAMINATI POLSKA Sp. z o.o.

ul. Sochaczewska 32
01-327 Warszawa

tel.: 22.666.10.40 / 22.666.05.85
fax: 22.666.03.40
email: biuro@abetlaminati.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, magazyn czynny do godz. 15.00.

NIP: 526-17-27-063. Rejestracja: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydz. Gosp. Krajowego Rejestru Sądowego. KRS nr 0000017936.
Wysokość kapitału zakładowego: 200.000 zł. BDO: 000056281

Doradztwo techniczne i handlowe

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Dział sprzedaży

Mateusz Zawada
Specjalista ds. Sprzedaży
woj. kujawsko-pomorskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 22
tel. kom. 601.354.177
email: mateusz@abetlaminati.pl
Iwona Rajczak
Specjalista ds. Sprzedaży
woj. lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 11
tel. kom. 667.003.888
email: iwona@abetlaminati.pl 
Sylwia Olender
Specjalista ds. Sprzedaży 
woj. dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 30
tel. kom. 663.230.888
email: sylwia@abetlaminati.pl
Edyta Kowalska
Koordynator ds. Projektów Specjalnych
sektor samochodowy, kolejowy
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 16
tel. kom. 605.833.933
email: edyta@abetlaminati.pl
Jędrzej Stępniak
Manager ds. Klientów Kluczowych
tel. kom. 601.302.715
email: jedrzej@abetlaminati.pl
Joanna Zawadzka
Manager ds. Sprzedaży i Marketingu
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85
tel. kom. 603.114.552
email:  joanna@abetlaminati.pl 

Dział marketingu

Anna Janicka-Bereza
Specjalista ds. Marketingu
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 29
email: anna@abetlaminati.pl

Dział logistyki i transportu międzynarodowego

Agnieszka Świeczka
Specjalista ds. Logistyki i Transportu międzynarodowego
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 12
tel. kom. 691.802.809
email: agnieszka@abetlaminati.pl

Dział księgowości

Sylwia Zielińska – Królik
Główna Księgowa
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85
email: szielinska@abetlaminati.pl

Justyna Nowicka
Księgowa
tel. 22.666.10.40 / 22.666.05.85 w. 27
email: justyna@abetlaminati.pl